html 5

 

      یک از پیشرفت های علمی که واقعا تحسینش می کنم. یعنی کلا اینترنت و محتوای آنلاین رو متحول می کنه. دیگه نه نیازی به فلش هست نه جاوا، نه خیلی چیزای دیگه! همه و همه رو خودش ساپورت می کنه. واقعا خفنه. ضمنا به نظر می رسه سرعتشم بهتره.

لینک دموش رو گذاشتم برید ببینید. ضمنا اون Interactive canvas gradients خیلی باحاله و زیبا. دمشون گرم به خدا! خوبه اگه ما نشستیم یه گوشه و وقت تلف می کنیم و هرروز پیر میشیم بدون اینکه حداقل به خودمون سودی برسونیم،‌ هستن آدمایی که فکرشونو به کار میندازن و لبه ی علم حرکت می کنن.

http://html5demos.com/

پ.ن1:

       خیلی بدبختیم.

پ.ن2:

       اون بالا می خواستم لوگوی html5 رو بزارم، هرکار کردم آپلود نشد! فکر کنین! تازه یه عکس کوچیک 10 کیلوبایتی!!!! دهن آدم سرویس میشه با gprs کانکت بشه. هر صفحه ای که می خوای باز کنی حداقل یه بار باید error بده. بعدم بدون عکس و بعد از دقایقی چند باز بشه! اینهمه تبلیغش می کرد ایرانسل فکر می کردم بهتر از اینا باشه. تازه الان که نصف شبه و باید خلوت باشه و سرعت بالاتر باشه خیر سرش. فرا میرم adsl می گیرم. هرچند اونم در مقابل کشورای دیگه مفت نمی ارزه ولی از این بهتره! این مطلب رو هم بخونید تا از افتخارات کشورمون در زمینه ی دنیای نجازی باخبر بشید!

http://matrixworld.persianblog.ir/post/40

 

/ 2 نظر / 5 بازدید
فريدون

شما هم لينك شديد دوست عزيز [گل]

oxox

hiiiiiiiiii goooooood luuuuuuuuuuuck [قلب]