مورمور می شود!

 

      خبرگزاری فارس: دانشمندان اعلام کردند ملاقات با یک زن زیبا می‌تواند برای سلامت انسان مضر باشد.

      در پی اعلام این خبر، همان مسئول همیشگی گفت:

      "از این پس برای حفظ سلامت عمومی جامعه خواهران و برادران بسیجی به دستگاه اسیدپاش برای کریه المنظر کردن دختران زیبا مجهز می شوند. همچنین روی درب خروجی زایشگاه ها فیلتر زشت گذر نصب خواهد شد که مانع از خروج نوزادان دختر مامانی از زایشگاه قبل از فرآیند اسیدپاشی می گردد." ایشان در ادامه گفتند،:

    "اگر دانشمندان تازه این موضوع را فهمیده اند،‌ من از دوران نوجوانی تا کنون به این مسئله فطرتا پی برده ام." وی دلیل ادعای خویش را داشتن احساسی عجیب در هنگام ملاقات با زن های زیبا در ناحیه زیر شکم خود بیان کرد و گفت "مورمور می شود."

    در خبرها آمده است که شعارهایی در این رابطه برای راهپیمایی های خودجوش بعدی مردم پیش بینی شده است که در زیر نمونه هایی از آنها را مشاهده می کنید.

١- خشگله، خشگله،‌ مرگ به نیرنگ تو    هورمون استرس زا حاصل پیوند تو

٢- درود بر زشت کثافت قبیح     مرگ بر خوشگل زیبای ملیح

٣- خوشگلا در چه فکرین؟    زشتا همه بسیجین

4- ما همه زشت و عنتریم جمیعا   کریه و نحس و احمقیم  جمیعا

5- هرگز نمیرد آنکه خودش را نمود زشت        نحس است در جریده ی عالم نمای ما

۶- ز دست زید خوشگل داد و فریاد        که رویای کریهان داده بر باد

٧- بسی مفت خوردم در این سال سی       وطن زشت کردم به ناراستی

     در همین راستا صندوق مالی و اعتباری مهر اعلام کرد که از این پس مقداری از پول های امام زمان را به صورت وام "خود افتضاحی" در اختیار دخترانی که تمایل به جراحی پلاستیک برای کزاهت منظر و بازگشت به آغوش ملت دارند قرار می دهد.

    قابل ذکر است مرکز تهیه و توزیع شعارهای گوسفند پسند دولت از مردم خواسته است که شعارهای پیشنهادی خود را در این رابطه اعلام کنند. در این راستا ماتریکس امکانی را فراهم کرده که با نوشتن شعار خود در قسمت نظرات این پست،‌ می توانید شعار خود را در کمترین زمان به دست مرکز فوق برسانید. دقت کنید که اولویت با شعارهای گوسفند محور می باشد.

 

پ.ن: در متن خبر خبرگزاری فارس آمده است که "نتایج یک تحقیق در دانشگاه والنسیا نشان می‌دهد که ملاقات با یک زن زیبا باعث افزایش هورمون استرس موسوم به کورتیزول در بدن انسان می‌شود." به واژه ی انسان دقت کنید. از آنجا که مفهوم خبر افزایش هورمون در مردهاست و نه زن ها، نتیجه می گیریم فارس زن ها را آدم حساب نمی کند.

/ 5 نظر / 22 بازدید
کذب محض

[قهقهه]

آرش

فوق العادست

آشنا...

آخه خداوند بیکار بود که زیبایی رو آفرید و به خودش آفرین گفت .