طرح مبارزه با امنیت اجتماعی!

     رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفته که هر نوع مهمانی مختلط جرم است! او همچنین می گوید فاصله ی کمتر از 5 متر میان دختر و پسر، صف نان مختلط، خرید مذکر و مونث از یک مغازه، نشستن در تاکسی به صورت مختلط، ارئه ی غذای یکسان برای دختر و پسر در سلف دانشگاه ها و مواردی از این قبیل نیز جرم محسوب شده و جزای آن دوشب اختلاط با مامورین نیروی انتظامی در کهریزک است.

    وی در ادامه به تمهیدات جدید نیروی انتظامی و دولت برای جلوگیری از اختلاط خبر داده و گفت: در آینده ی نزدیک مشترکان شبکه های مخابراتی کشور تفکیک جنسیتی خواهند شد و به احتمال زیاد همراه اول به دختران و ایرانسل به پسران اختصاص داده خواهد شد. همچنین سایت های اینترنتی ملزم خواهند شد که بسته به جنس بازدید کننده از سرورهای جداگانه استفاده نمایند. پیاده روها، مکان های تفریحی، جاده ها، اتوبوس های درون و برون شهری، قطارها، مراکز خرید، جاده ها، محل کار کارمندان، زایشگاه های نوزادان دختر و پسر، آب لوله کشی شهرها و ... تفکیک جنسیتی خواهند شد.

      وی با اشاره به حذف طرح کنترل جمعیت و صدور شناسنامه برای تعداد نامحدود فرزندان هشدار داد که صدور شناسنامه منوط به یک جنس بودن فرزندان بوده و در صورت تولد نوزاد با جنس مخالف اجازه ی سقط جنین داده خواهد شد.

/ 0 نظر / 14 بازدید